Підсумковий тест
Сообщения
Сообщения за 2019
- Получить ссылку
- Электронная почта
- Другие приложения
Навчальний предмет Географія: регіони та країни Клас 10 Навчальна тема РОЗДІЛ IIІ. ОКЕАНІЯ ТЕМА 1. АВСТРАЛІЯ Мета вивчення теми «На уроці ти дізнаєшся про регіон океанії та його господарство», «Ми навчімося розвивати здатність до пошуку та засвоєння нових знань, набуття нових вмінь і навичок 6; вдосконалювати вміння розуміти й використовувати прості математичні моделі (графіки, діаграми) 3; виховувати інтерес до вивчення теми», «Ти маєш орієнтуватися опорних поняттях з теми» Теоретичний матеріал УРОК 31. АВСТРАЛІЯ: ЕКОНОМІКО-ГЕОГРАФІЧНЕ ПОЛОЖЕННЯ, ПРИРОДНО-РЕСУРСНИЙ ПОТЕНЦІАЛ, НАСЕЛЕННЯ Очікувані результати НПД: учні називають основні чинники, що визначають місце країни в міжнародному поділі праці; знаходять та аналізують необхідну інформацію для характеристики країни. Розвивальна та виховна мета: розвивати здатність до пошуку та засвоєння нових знань, набуття нових вмінь і навичок 6; вдосконалювати вміння розуміти й використовувати прості математичні мо
- Получить ссылку
- Электронная почта
- Другие приложения
Географія: регіони та країни 10 клас - 2018 РОЗДІЛ III. ОКЕАНІЯ ТЕМА 1. АВСТРАЛІЯ УРОК 31. АВСТРАЛІЯ: ЕКОНОМІКО-ГЕОГРАФІЧНЕ ПОЛОЖЕННЯ, ПРИРОДНО-РЕСУРСНИЙ ПОТЕНЦІАЛ, НАСЕЛЕННЯ Очікувані результати НПД : учні називають основні чинники, що визначають місце країни в міжнародному поділі праці; знаходять та аналізують необхідну інформацію для характеристики країни. Розвивальна та виховна мета : розвивати здатність до пошуку та засвоєння нових знань, набуття нових вмінь і навичок 6; вдосконалювати вміння розуміти й використовувати прості математичні моделі (графіки, діаграми) 3; виховувати інтерес до вивчення теми. Тип уроку : урок засвоєння нових знань. Обладнання : підручники, атласи, політична карта Австралії, фізична карта Австралії, ресурси Інтернету. Опорні та базові поняття : ЕГП, природні умови, природні ресурси, густота населення, статево- вікова піраміда, аборигени, міграційна політика, урбанізація, система розселення, діаспора. Хід уроку I. ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ МОМЕ